Atölye Bilgileri
Atölye Günü: Salı
Atölye Saati: 18.00
Atölye Aylık Ücret: 600₺

KAYIT OLMAK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ

RESİM

Doğru ve düzenli bir eğitimle resim çizmek kolay. Özellikle birebir resim derslerinde kısa sürede başarıyı ve ilerlemeyi gözlemleyeceksiniz. Kısa süredeki ilerleyişinize siz bile şaşıracaksınız.

Obje, kara kalem ve desen çizimleriyle başlayan resim kursumuz, kurşun kalem figür desenleri, imgesel kompozisyon çalışmaları ve perspektif çizimleriyle devam edip, kuru boya teknikleri, natürmort çalışmalar ve sulu boya ile son bulur.

Bu kurs katılımcılara hem serbest el çizim tekniklerini öğretmeyi hem de entelektüel anlamda sanat, estetik, tasarım gibi konularda farklı bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor. Kullanılacak olan ana materyal karakalem ve kağıt olmakla birlikte yağlıboya, suluboya, dijital resim ve bu materyallerin teknikleri tartışılacak, uygulamalar yapılacak. Resimde ustalaşmak uzun ve zor bir yol, fakat bu güzel resim yapmak için yıllar harcanması gerektiği anlamına gelmiyor. Doğru yönlendirme ile herkes güzel resim yapabilir. Bu kurs resim atölyesi olarak hem uygulama hem de teorik bilgi içeriyor. Hobi olarak sanata ve resime ilgi duyanların hem teknik anlamda hem de entelektüel anlamda kendilerini geliştirebilmeleri için büyük bir fırsat.

Üste Çık
>