Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı çatısı altında hayata geçirilen projelerden Mavera Sanat; sanatı, estetiği ve iyiliği bir araya getirme arzusuyla kurgulanmış bir sistemdir. Bu proje kapsamında sergilenen tüm eserler sanatseverlerin beğenisine sunulacak, eserlerden elde edilecek gelirler Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı'nın veya Karzı Hasen Vakfı'nın projelerinde kullanılmak üzere bağışçıların belirttiği vakfa aktarılacaktır.


“İyiliğin Estetik Hali” sloganıyla çıktığımız bu yolda, siz sanatsever dostlarımızın yapmış olduğu bağışlar Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı çatısı altında toplanmaktadır. Bu bağışlar, geleceğimizi inşa edecek öğrencilerimize en iyi hizmeti vermek adına düzenlemiş olduğumuz eğitim ve atölye faaliyetlerine; edebiyat, sanat, tarih, coğrafya gibi alanlarda toplumumuzun değerlerine uygun yayınlar yapan Mavera TV yayınlarına ve maddi imkânsızlıklar sebebi ile evliliklerini erteleyen genç yuvalara faizsiz borç veren Karzı Hasen Vakfı'na destek için kullanılmaktadır.


Siz de Mavera Sanat’a bağışlanmış eserlerden birini alarak veya elinizde bulunan sanat eserlerini bağışlayarak bu iyiliğe ortak olabilirsiniz.

Üste Çık
>